İstanbul Halk Oyunları Gösterileri

Yöresel Halk Oyunu Fiyatları

İstanbul halk oyunları gösterileri, İstanbul ve ilçelerinde yıllardır en özel programlarda yurdumuzun her köşesinden en muhteşem halk oyunu gösterileri yapmaktayız. Sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu ve nişan organizasyonlarında folklor ekibi kiralama hizmeti için bizi arayın bilgi alın.

halk oyunu ekibi kiralama fiyatları çok hesaplı

İstanbul Halk Oyunları Gösterileri

Ayrıca Kına Gecesi Organizasyonlarında Bayan Halk oyunları Grubumuz da Vardır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde tecrübeli kadro ve ekiplerle sahne almaya, gösteriler yapmaya devam ediyoruz. İstediğiniz tüm yöre ve oyunlar ekipler tarafından gerçekleştiriliyor. Programlarımız yöresel kıyafetler ve yöresel çalgılarla yapılmaktadır. ister 4 kişi, ister 20 kişilik halk oyunları grubu oluşturabilmekteyiz.

istanbul halk oyunları gösterileri

Yöresel Halk Oyunu Gösterileri

İstanbul’da yapacağınız her türlü organizasyonda halk oyunu kiralama yapmak için bizden destek alabilirsiniz. Sıradan organizasyonlar yerine, farklı ve ilgi çekici merasimler yaptırabilirsiniz. Yılların tecrübe ve deneyimi ile sizlerle olmanın onurunu yaşıyoruz.

folklor grubu kiralama hizmeti

%100 Memnun Kalacağınız Halk Dansları

Halk Oyunu ve folklor ekibi gösterileri halay ekibi, horon ekibi, zeybek ekibi, çayda çıra ekibi, bar ekibi, roman halk dansları ve Trakya yöresi halk oyunları programları ile sizlerleyiz. Ekiplerimiz İle tüm bölgelere kadar gelip Halk oyunlarımızı sergiliyoruz.

kiralık çayda çıra ekibi fiyatları

Folklor Ekibi Gösteri Organizasyonları

Organizasyonlar artık çok daha canlı ve görselliğin fazla olduğu ilgi çekici programlar yapıyoruz. Sizin ve misafirlerinizin unutamayacağı ve hep güzel hatırlanacak programlar yapıyoruz. Folklor grubu kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için arayın.

İstanbul halk oyun ve folklor ekibi kiralama servisi için arayın. 0532 692 98 48

2 Replies to “İstanbul Halk Oyunları Gösterileri”

 1. Merhaba

  Kore cumhuriyeti Baskonsoloslugu adina size yaziyorum.

  Isim Seunghoon.

  Kore Konsoloslugu olarak her sene Kore gazileri davet edip tesekkur etkinlik duzenleniyoruz.

  Bu sene 2.Ekim Conrad Otel’de Kore Gazilerimiz icin etkinlikte sizi de davet edip sizin gosterinizi gazilerimize sunmak istiyoruz.

  2.ekim 12:30 ~ 14:30 arasinda 40 dklik gosteri icin Musait olup olmadigini ve ucret ne kadar olacagini bilmek istiyoruz.

  Simdiden tesekkur ediyorum.

  cevabiniz bekliyorum.

 2. Merhabalar,

  Rizeliyim kınamda 10-15 dakikalık bir karadeniz gösterisi horon ekibi istiyorum, ücretlendirme ve bilgilendirme alabilir miyim teşekkürler

  Esra Topal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir