İstanbul Horon Ekibi Kiralama

İstanbul Horon Ekibi Kiralama

karadeniz yöresi halk oyunları

İstanbul Horon Ekibi Kiralama Kutlamalar ya da açılış organizasyonlarında önemli olan şey, insanların eğlenceli şekilde zamanlarını geçirmeleri olmakta. Çünkü aksi halde diğer şeyler ne kadar etkili bir şekilde hazırlanmış olursa olsun fark etmez asla arzu edilen görüntü ortaya çıkmamış olacaktır. Bunu engellemek isteyen insanlar da mümkün olduğu kadar her bir detayın üzerinde durmayı tercih ediyorlar.

istanbul horon ekibi kiralama hizmeti

Yöresel Karadeniz Halk Oyunları Horon Ekibi Programları

Geçmiş dönemlerde bu konuda insanların karşılarına çıkan sonuçlar ne yazık ki istedikleri düzeylerde olmuyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmaya başladı. Horon ekibimiz sayesinde artık her türlü organizasyon için profesyonel bir ekip bulmak ve bu ekip ile organizasyonu şenlendirmek mümkün.

horon ekibi kiralama organizasyonu

Uygun Fiyatlar İle Horon Ekibi Organizasyonu

düğünlerde, nişanlarda ve sünnet organizasyonlarında yöresel ve geleneksel horon ekibi gösterileri ile özel ve mutlu anlarınızı renklendirmek için İstanbul halk oyunları ekibini davet edebilirsiniz. 1.000 TL’den Başlayan Horon Ekibi Fiyatları.

Horon Ekibi Kiralama

Karadeniz Yöresi Horon Ekibi Kiralama

Karadeniz’in kendine özgü hareketli yapısını içerisinde barındıran horon, pek çok kişi için oldukça zor bir yöresel dans türüdür. Böyle olunca kaliteli bir horon ekibi bulmak hiç olmadığı kadar zor bir hale gelmiş oluyor.

istanbul horon ekibi kiralama

%100 Memnun Kalacaksınız! En İyi Ekipler Hizmetinizde

Koordineli bir şekilde oynanması gereken horonun her türünü bilen ve bunu yöresel kıyafetleri ile etkili tarzda oynamayı başaran Horon ekibimiz sayesinde her türlü organizasyon Ve Etkinliklerde ekibimizi kiralayabilirsiniz.

İstanbul Horon Ekibi Gösteri Organizasyonu

Başarılı Horon Ekiplerimiz Son Yıllarda Sinema Film Çekimlerinden, Belediyelerin panayır Ve Festivallerine, Yabancı Misafir Ve Turistlere Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Organizasyonda Yer Aldı. Artık Folklor Hayatımızın Bir Parçası Oldu. İnsanımız Etkinliklerine Renk Ve Heyecan Katmak İçin Bizi Çekinmeden Arıyor. Horon Ekibi İle katıldığımız Tüm Organizasyonlar Her Zaman Misafirleri Coşturarak, Gelen Misafirler Bizlere Eşlik Etmektedirler.

karadeniz yöresi halk oyunu horon ekibi

Horon Ekibi Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenin.

Karadeniz Horon Ekibi Kiralama işlemi esnasında nerede ve ne kadar süre ile ekibimizin gösteri yapmasını istediğinizi net olarak belirlemeniz gerekmekte. Böylece ortaya hiçbir sorun çıkmadan en etkili hizmetlerin alınabilmesi adına gerekli olan her şeyi ekibimiz tarafından yerine getirilecektir. Bu aşamada siz de misafirleriniz ile beraber ekibimizin gösterisini rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Özel Günlerinizde Ve Gecelerinizde Horon Ekibi Kiralamak İçin Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48

5 Replies to “İstanbul Horon Ekibi Kiralama”

 1. Merhabalar ..9 ekimde Üsküdar nikah dairesi acik alanda yapilacak olan nikah torenimiz icin 3 veya 5 kisilik Karadeniz ekibi horon ekibi dusunmekteyiz fiyat bilgisi verirseniz sevinirim Teşekkürler

 2. 2 ekim tarihindeki dugunumuzde karadeniz horon grubu istiyoruz. konuyla ilgili donuslerinizi bekliyorum

 3. Merhabalar Mehmet Bey,

  Sizden bir etkinlik için Karadeniz halk dan.sları teklifi rica edeceğim.

  Tarih daha beli değil fakat ,anadolu yakasında gerçekleşecek bir etkinlik olacak.

  İyi çalışmalar dilerim,

  Esra Celik (Ms)
  Project Manager
  GEMINI MİCE & CORPORATE

 4. Merhaba haziran ayı içerisinde gerçekleşecek düğünüm için 5 kişilik bir horon ekibi kiralamak istiyorum fiyat konusunda bilgi verir misiniz?Teşekkürler.

  1. merhaba, düğününüz için 5 kişilik horon ekibi kiralama hizmeti istanbul içi 1.400 tl’dir…
   detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir