İstanbul Horon Ekibi Kiralama

İstanbul Horon Ekibi Gösterileri

karadeniz yöresi halk oyunları

Horon Ekibi Kiralama Kutlamalar ya da açılış organizasyonlarında önemli olan şey, insanların eğlenceli şekilde zamanlarını geçirmeleri olmakta.

Çünkü aksi halde diğer şeyler ne kadar etkili bir şekilde hazırlanmış olursa olsun fark etmez asla arzu edilen görüntü ortaya çıkmamış olacaktır. Bunu engellemek isteyen insanlar da mümkün olduğu kadar her bir detayın üzerinde durmayı tercih ediyorlar.

Yöresel Halk Danslarımızdan Horon İle Organizasyonlara Coşku Katın.

Geçmiş dönemlerde bu konuda insanların karşılarına çıkan sonuçlar ne yazık ki istedikleri düzeylerde olmuyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmaya başladı. Horon ekibimiz sayesinde artık her türlü organizasyon için profesyonel bir ekip bulmak ve bu ekip ile organizasyonu şenlendirmek mümkün.

düğünlerde ve sünnet organizasyonlarında yöresel ve geleneksel horon ekibi gösterileri ile özel ve mutlu anlarınızı renklendirmek için İstanbul halk oyunları ekibini davet edebilirsiniz.

Horon Ekibi Kiralama

Karadeniz Yöresi Horon Ekibi Kiralama

Karadeniz’in kendine özgü hareketli yapısını içerisinde barındıran horon, pek çok kişi için oldukça zor bir yöresel dans türüdür. Böyle olunca kaliteli bir horon ekibi bulmak hiç olmadığı kadar zor bir hale gelmiş oluyor.

Koordineli bir şekilde oynanması gereken horonun her türünü bilen ve bunu yöresel kıyafetleri ile etkili tarzda oynamayı başaran ekibimiz sayesinde her türlü organizasyon adına ekibimizi kiralayabilirsiniz.

Başarılı Ekiplerimiz Son Yıllarda Sinema Film Çekimlerinden, Belediyelerin panayır Ve Festivallerine, Yabancı Misafir Ve Turistlere Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Organizasyonda Yer Aldı. Artık Folklor Hayatımızın Bir Parçası Oldu. İnsanımız Etkinliklerine Renk Ve Heyecan Katmak İçin Bizi Çekinmeden Arıyor. Horon Grubu İle katıldığımız Tüm Organizasyonlar Her Zaman Misafirleri Coşturarak, Gelen Misafirler Bizlere Eşlik Etmektedirler.

folklor ekibi gösterisi

Horon Ekibi Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenin.

Karadeniz Ekibi Kiralama işlemi esnasında nerede ve ne kadar süre ile ekibimizin gösteri yapmasını istediğinizi net olarak belirlemeniz gerekmekte. Böylece ortaya hiçbir sorun çıkmadan en etkili hizmetlerin alınabilmesi adına gerekli olan her şeyi ekibimiz tarafından yerine getirilecektir. Bu aşamada siz de misafirleriniz ile beraber ekibimizin gösterisini rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Özel Günlerinizde Ve Gecelerinizde Horon Ekibi Kiralamak İçin Bizden Bilgi Alın. 0532 692 9848

İstanbul Horon Ekibi Kiralama” üzerine 5 düşünce

 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:42
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar ..9 ekimde Üsküdar nikah dairesi acik alanda yapilacak olan nikah torenimiz icin 3 veya 5 kisilik Karadeniz ekibi horon ekibi dusunmekteyiz fiyat bilgisi verirseniz sevinirim Teşekkürler

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:47
  Kalıcı bağlantı

  2 ekim tarihindeki dugunumuzde karadeniz horon grubu istiyoruz. konuyla ilgili donuslerinizi bekliyorum

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:53
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar Mehmet Bey,

  Sizden bir etkinlik için Karadeniz halk dan.sları teklifi rica edeceğim.

  Tarih daha beli değil fakat ,anadolu yakasında gerçekleşecek bir etkinlik olacak.

  İyi çalışmalar dilerim,

  Esra Celik (Ms)
  Project Manager
  GEMINI MİCE & CORPORATE

  Yanıtla
 • 11 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:03
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba haziran ayı içerisinde gerçekleşecek düğünüm için 5 kişilik bir horon ekibi kiralamak istiyorum fiyat konusunda bilgi verir misiniz?Teşekkürler.

  Yanıtla
  • 12 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:41
   Kalıcı bağlantı

   merhaba, düğününüz için 5 kişilik horon ekibi kiralama hizmeti istanbul içi 1.400 tl’dir…
   detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir