Çayda Çıra Ekibi Kiralama

Çayda Çıra Ekibi Kiralama

Çayda Çıra Ekibi Kiralama İstanbul

Çayda Çıra Ekibi Kiralama İstanbul – Anadolu kültürü büyük bir mozaikle oluşmuş çok çeşitli kültür ve gelenekleri bünyesinde toplamış kadim bir gelenektir. Bu nedenle de birçok halk oyunu ve eğlencesi yüzlerce yıldır özel günlerde oynanmakta, insanları eğlendirmekte ve böylece de nesilden nesile aktarılmaktadır.

çayda çıra halk oyunları grubu

Çayda Çıra Halk Oyunu Fiyatları

Elazığ yöresinden tüm ülkemize yayılmış olan ve  “Konsun şamdanlara mum, olsun ergenler sıra; İnsin davula tokmak, başlasın Çayda çıra” manisi söylenerek başlanan Çayda Çıra oyunu düğünlerimizin ve çeşitli eğlencelerimizin vazgeçilmez bir simgesi olmuş önemli bir halk oyunu haline gelmiştir. 2.000 TL’den Başlayan Fiyatlarımız İçin Arayın.

elazığ yöresi çayda çıra ekibi fiyatları

İstanbul’da Çayda Çıra Ekibi Gösterileri

Elazığ yöresine ait halay türünden bir halk oyunu olan Çayda Çıra, ülkemizde ve dünyada “Mumlu Dans” olarak da bilinmekte ve mumlarla beraber oynandığından muhteşem bir görsel şölen sunma imkanı da sağlamaktadır. Çayda Çıra ekibi ile genelde sazsız olarak oynanır ve “nanay” ismi verilen türküler ile beraber halay şeklinde devam eder.

elazığ yöresi halk oyunları gösterisi

Elazığ Yöresi Çayda Çıra Ekibi Kiralama

Günümüzde özel günlerini ölümsüz hale getirmek, eğlencenin dibine vurmak ve gelen konukların da unutamayacakları bir gün geçirmesini sağlamak amacı ile, faaliyetin düzenleyicisi tarafından Çayda Çıra ekibi talebinde bulunulmaktadır. Halk oyunları ve geleneksel kültür konusunda yılların deneyimine sahip olan firmamız tarafından bu talepler, istenen gün ve zamanda en iyi şekilde, sorunsuz olarak yerine getirilmektedir.

çayda çıra ekibi fiyatları

Çayda Çıra Ekibi İle Düğün Organizasyonu

Düğün, kına gecesi, davet ve buna benzer her türlü etkinliklerinizde Elazığ Yöresi Halk Oyunları ekibimiz ile dilediğiniz sürece en güzel hizmeti vermesiyle bilinen firmamız, İstanbul’un her yerindeki eğlencelerde hazır bulunmaktadır.

çayda çıra ekibi kiralama servisi çok uygun

%20 ye Varan İndirimli Fiyatlar Çayda Çıra Ekibi

Misafirlerinizi coşturmak ve dolu dolu bir eğlence yapmak oyunun bütün inceliklerine hâkim olan Çayda Çıra ekibi ile mümkün olacaktır. Siz de eğlencelerinizde fark yaratmak, doya doya eğlenmek istiyorsanız bizi arayın ve Çayda Çıra ekibi isteğinizi bize bildirin. Gerisi bizim işimiz. Haydi, başlasın Çayda Çıra.

Elazığ Yöresi Çayda Çıra Ekibi Kiralamak Ve Halk Oyunları Gösterileri İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir