Aşuk Maşuk Ekibi Kiralama

Aşuk Maşuk Gösteri Ekibi

Aşuk Maşuk Gösteri Ekibi

Aşuk Maşuk Ekibi Kiralama İstanbul – Nerede o eski ramazanlar dediğimizde aklımıza güzel iftar geceleri ve bereketli sofralar, yardımlaşma duygusu, kantolar, Osmanlı şerbetli ve de Aşuk Maşuk Gösterisi gelmektedir. Aşuk Maşuk Gösterisi,Osmanlı’dan bizlere kalan en önemli miraslardan birisidir.

Aynı Ferhat ile Şirin ve Leyla ile Mecnun gibi Aşuk ile Maşuk da iki güzel âşık ve onların aşk hikâyesini anlatan güzel bir oyundur. Özellikle Mersin ili Silifke yöresinden ülkemize yayıldığı düşünülen bu oyun, müziklerinde de Silifke tınıları barındırmaktadır.

Kiralık Aşuk Maşuk Ekibi Fiyatlarıaşuk maşuk gösterisi fiyatları

Bu oyunun temasında, Aşuk âşık olmuş erkeği, Maşuk ise aşık olunan kızı temsil etmektedir. Aslına bakılırsa Maşuk da Aşuk’a karşı bir aşk beslemektedir. Bu nedenle de aşkları hep karşılıklı atışmayla, sevgi sözcükleriyle ve esprilerle geçmektedir.
800 TL’den Başlayan Fiyatlar.

Aşuk Maşuk Ekibi Kiralama

Aşuk Maşuk Gösterisi, bir kız ve bir erkeği simgeleyen iki kişiyle oynanan vücudun ağız ve gözler şeklinde boyanarak kafaya ise bir bez geçirilerek oynanan ilginç, komik ve eğlenceli bir oyundur.

Günümüzde sadece Ramazan gecelerinde değil sünnet düğünlerinde, birçok çeşitli organizasyonlarda, düğün törenlerinde, nişan törenlerinde, kına geceleri ve çeşitli şirket etkinlikleri gibi birçok faaliyet esnasında talep edilmekte ve davetlileri güldürerek kendilerinden geçirmektedir.

İstanbul Aşuk Maşuk Gösteri Organizasyonu

Hareketli müzik ve eğlenceli danslar ile oldukça güzel anlar yaşanmasını sağlayan Aşuk Maşuk Gösterisi, firmamız tarafından uygun fiyatlarla Türkiye’nin her gönderilmektedir. Aşuk Maşuk Gösterisi kadim tarihimizin bize armağan ettiği önemli değerlerden biridir ve günümüze kadar unutulmayarak önemini korumuştur.

Aşuk Maşuk Gösterileri İle Sünnet Düğünlerinde Sahne Alıyoruz

Biz de bu tarihi geleneğin unutulmaması için aslına uygun olarak, orijinal kıyafetleri ve sitillerini koruyarak yetenekli animatörlerimiz ile misafirleri coşturuyor ve sizler ve misafirleriniz için farklı bir eğlence imkânı tanıyoruz. Gösterilerimiz Sünnet Organizasyonlarında Gelen Davetlilere Hoşça Vakit Geçiriyor.

En uygun ve en güzel Aşuk Maşuk Gösterisi firmamız kanalıyla bulabilir ve unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. özel gün ve gecelerinize renk katmak, gelen misafirlere hoşça vakit geçirtmek ve onların keyifli bir şekilde etkinlikten ayrılmasını Sağlamak için yapmanız gereken şey bizi aramanız.

Aşuk Maşuk Ekibi Kiralamak İçin Tecrübeli Oyun Kadromuzdan Yararlanmak İçin Bize Ulaşın.
0532 692 9848

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir