Halk Oyunları Yöresel  Çalgıları

Halk Oyunları Yöresel ÇalgılarıHalk Oyunları Yöresel Çalgıları Ve Halk Oyunu Enstrümanları Olan Davul Zurna Ekibi, Bağlama, Akordion, Kemençeci ve Tulumcu İle Sizlere Hizmet veriyoruz. Ayrıca Yine Düğünlerin Vazgeçilmezi Olan Piyanist Şantörlerimizle Hizmet Veriyoruz. Ayrıca Davul Zurna Ekibi Ve Kemençeci İle Gelin Çıkarmada Yöresel Çalgılar Kullanıyoruz.

Yöresel Çalgılar Ve Enstrümanlar;

Davul Zurna Ekibi, Kemençe Ekibi, Akordion, Tulumcu, Bağlama, Org Piyanist Şantör İstanbul Halk Oyunları grubu İle 2000 Yılından Beri İhtiyaç Duyduğunuz  Halk Oyunu Çalgıları İçin Bizden Bilgi Alabilirsiniz. Anadolu Kültürünün Her Ayrı Bölgesinde Çalınan Ve O Bölgenin Oyunlarını Oynatan Yöresel Çalgılar Ve Enstrümanlar Yapılan Organizasyonları Görsel Bir Şova Çeviriyor.

Halk Oyunları Yöresel Çalgıları

kemençeci

Anadolu, tarihin ilk çağlarından itibaren bütün medeniyetlerin buluşma noktası olmuş ve ilk yerleşimlerin yapıldığı yerler olarak dikkati çekmiştir.

En eski medeniyetler ve de tarih, Anadolu illeri aracılığı ile gelişmiş ve bugünlere gelinmiştir. Türklerin Anadolu’ya yerleşmesi ile birlikte, acısıyla tatlısıyla bir Anadolu kültürü oluşmuş; gelenek, görenek, Halk oyunları ve de bilhassa müzikleriyle tam bir Türk yurdu halini almıştır.

Davul Zurna Ekibi

Anadolu’da gelişen ve üretilen müzikler ile saz aletleri hep bizi yansıtır ve bizim köklerimizden kopup bugünlere ulaşmış çok önemli değerlerimizdir. Türklerin tarihleri boyunca kullandıkları Halk Oyunları Çalgıları Ve Enstrümanları o kadar fazladır ki saymakla bitiremeyiz. Davul, zurna, kemençe, bağlama,darbuka ve akordiyon bunlardan sadece birkaçıdır.Bunlara son yıllarda batıdan gelen org ve piyano da eklendiğinde müthiş bir harmoni sağlanmakta ve ortaya çıkan müziğin tadına doyum olmaktadır.

Kemençe Ve Tulum Ekibi Kiralama

Firmamız, tüm yörelerimizde yüzyıllardır oynanan halk oyunlarını en güzel şekli ile oynayabilen ve bölgelerimizde bulunan müzik aletlerini aslına uygun çalabilen çok yetenekli ekipleri bünyesinde barındırmaktadır. Halk Oyunları Çalgıları Ve Enstrümanları firmamız bünyesinden dilediğiniz zaman süresince kiralanabileceği gibi profesyonel ekiplerimiz ve sanatçılarımız vasıtasıyla da bu hizmetlerin alınmasına olanak bulunmaktadır.

Halk Oyunları Çalgıları

Halk Oyunu Ekibi Sazları Ve Enstrümanları

Dilediğiniz nitelikte Halk Oyunları  Enstrümanları firmamız bünyesinde dilediğiniz sayıda bulunmakta olup, her tür müzik aletini kiralamak için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Fiyatları ve detayları görüşmek için lütfen günün hangi saatinde olursanız olun bizi arayın ya da mesaj bırakın ki biz de sizi en kısa zamanda arayalım. Unutmayın, dilerseniz halk oyunları ekiplerimiz, dilerseniz halk oyunu müzik aletlerimiz ya da piyanist şantör hizmeti firmamız tarafından sizlere uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Siz yeter ki bizden isteyin, her türlü organizasyon çözümü ayağınıza gelecektir.

Davul Zurna Ekibi Ve Kemençe Ekibi Kiralamak İçin bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48