Rumeli Halk Oyunları Grubu

Rumeli Halk Oyunları Grubu

Rumeli Halk Dansları Gösterisi

Rumeli Halk Oyunları Grubu – İstanbul Folklor Grubu Olarak Rumeli Oyunları Gösterileri Firmamız Tarafından Sizlere Sunum Yapılmaktadır. Aslına Uygun Yöresel Kıyafetlerle Deneyimli Oyuncularımızın Sunduğu Rumeli Folklor Ekibi En Muhteşem Haliyle Oyunlar Sergiliyoruz. ister düğün , ister nişan, ister sünnet düğünü fark etmez tüm etkinlik ve davetlerde misafirlerinize ilgi çekici sürprizler yaptırabilirsiniz.

Rumeli Halk Dansları Fiyatları

Halk Oyunu Ve Folklor ekibi Gösterilerini Sünnet Düğünleri, Düğün Organizasyonu, Nişan Cemiyeti Ve Kına Gecesi Organizasyonlarında Sizlere Sunuyoruz. İstanbul’un Her Bölgesinde Halk Oyunları Grupları İle Sizlerle Olmaya 18 Yıldır Devam Ediyoruz. iddialıyız En İyi Gösterileri Sunuyoruz. 4 – 6 – 8 ve 10 kişilik oyun grupları ile sizlere hizmet sunarken ortalama 30 dakikalık gösteriler sunuyoruz. İstanbul Halk Oyunları Olarak Haftanın 7 günü firmamızı arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rumeli Halk Oyunları Grubu

7/24 Bizi Arayabilir Şirketimiz Hakkında Genel Bilgi Alabilirsiniz. 2023 Yılına Özel %20 İndirimli Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz. Kaliteli Ekipler İle En Güzel Yöresel Halk Oyunlarını Oynuyoruz. Rumeli’den Anadolu’ya Gelen Bu güzel oyunları aslına uygun bir şekilde sizlere sunarken en şık yöresel kıyafetlerle en muhteşem oyunları sizlere sunarken gelen davetliler oyunlarımıza eşlik etmektedirler. İstanbul’un Tüm ilçelerinde en seçkin mekanlarda gösteri ekipleri ile unutulmaz anlar yaşayın.

Rumeli Halk Oyunları Ekibi Kiralamak ve Bizimle İletişime Geçmek İçin Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir