İstanbul Kafkas Ekibi

İstanbul Kafkas Ekibi kiralama

Kafkas Ekibi Gösterisi Ne Kadar?

İstanbul Kafkas Ekibi Gösteri Organizasyonları İstanbul’un Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakasında En Özel Mekanlarda En muhteşem programlarla binlerce etkinliğe katıldık. işinin uzmanı ve işinin ehli Halk Oyunu Grupları kadrolarımız size ve dostlarınıza muhteşem gösteriler yapmaktadır. Kafkasların coşku ve heyecanını Kafkas halk danslarını sunarken izleyenlerin kalplerine bu coşkuyu katıyoruz. 2023 Yılı yaz sezonu rezervasyonları başlamıştır. 3.500 TL’den Başlayan Fiyatlar.

İstanbul Kafkas Ekibi fiyatları

İstanbul Kafkas Ekibi Kiralama Organizasyonu

Düğün Merasimlerinden, nişan organizasyonuna, sünnet organizasyonlarından, açılış organizasyonlarına kadar binlerce davet ve etkinliğe katıldık. Gelen davetlilere ve misafirlere en güzel Kafkas ekibi gösterilerini yapmaya devam ediyoruz. Halk Oyunları Gösterileri için rezervasyon yaptırmak için en az 1 hafta önceden aramanız yeterli olur. İster Bay, İster Bayan Kafkas Ekibi Gösterisi Yapabilmekteyiz. Halk Oyunu Kişi Sayılarını Siz Belirleyebilirsiniz.

Kafkas ekibi gösteri organizasyonu halk oyunları ekibi

Kafkas Ekibi Halk Oyunları Kiralamak İçin Bize Ulaşın.

Profesyonel ekiplerimizle, yıllarca eğitim alıp Kafkas halk dansları gönül vermiş ekiplerimiz en güzel gösterilerini en kaliteli mekanlarda sizler için sahne alıyorlar. Özellikle Ardahan, Kars, Iğdır çevresinde genellikle oynanan oyunlarımız düğünlerde bayramlarda ve fetih kutlamalarında oynanmaktadır. Kafkas halk oyunları halkımız tarafından büyük beğeni almaktadır.

İstanbul Halk oyunları ekibi kiralama

Kafkas Ekibi Halk Dansları İçin Bizden Destek Alın

Örf adet ve geleneklerimizi en uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz gösteriler yöresel kıyafetler yöresel çalgılarla desteklenmektedir. Kafkasların o coşkunu, o kıvraklığını gösteren Kafkas ekibi halk oyunları grubunu bizden talep eder ve organizasyonlarına katarak Muhteşem bir coşku kazanabilirsiniz. Minimum 4 kişiden oluşan gruplarımız, 3.500 liradan başlayan fiyatlar hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz  

Kafkas halk dansları gösterisi

Kafkas Halk Dansları İle Nerede Programlar Yapıyoruz?

  • Düğün Organizasyon Töreni
  • Nişan Organizasyonu Programı
  • Kına Gecesi Organizasyonları
  • Sünnet Düğün Cemiyetleri
  • Mağaza, Dükkan Açılışları
  • 23 Nisan Şenlikleri

Kafkas Halk Oyunları Etkinliği İçin Arayın

Her Türlü Organizasyonda Profesyonel Ekiplerimiz Sizlere hizmet Verirken en orijinal haliyle gösterileriniz yaparlar. Yöresel ve otantik kıyafetlerimiz oyunlara değer katmaktadır. Size ve ailenize en özel zamanlarda en özel programları yapıyoruz. 4 – 6 – 8 – 10 kişilik gruplar halinde sunduğumuz halk oyunları kiralama servisi sizlere muhteşem zamanlar yaşatıyor.

İstanbul Ve İlçelerinde Kafkas Ekibi Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizden Bilgi Alın.
0532 692 98 48