İstanbul Kafkas Ekibi

İstanbul Kafkas Ekibi kiralama

Kafkas Ekibi Gösterisi

İstanbul Kafkas Ekibi Gösteri Organizasyonları İstanbul’un Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakasında En Özel Mekanlarda En muhteşem programlarla binlerce etkinliğe katıldık. işinin uzmanı ve işinin ehli Halk Oyunu Grupları kadrolarımız size ve dostlarınıza muhteşem gösteriler yapmaktadır. Kafkasların coşku ve heyecanını Kafkas halk danslarını sunarken izleyenlerin kalplerine bu coşkuyu katıyoruz. 2021 Yılı yaz sezonu rezervasyonları başlamıştır.

İstanbul Kafkas Ekibi fiyatları

İstanbul Kafkas Ekibi Organizasyonu

Düğün Merasimlerinden, nişan organizasyonuna, sünnet organizasyonlarından, açılış organizasyonlarına kadar binlerce davet ve etkinliğe katıldık. gelen davetlilere ve misafirlere en güzel Kafkas ekibi gösterilerini yapmaya devam ediyoruz. gösterilerimiz için rezervasyon yaptırmak için en az 1 hafta önceden aramanız yeterli olur. İster Bay, İster Bayan Kafkas Ekibi Gösterisi Yapabilmekteyiz. Halk Oyunu Kişi Sayılarını Siz Belirleyebilirsiniz.

Kafkas ekibi halk dansları

Kafkas Halk Dansları İle Nerede Programlar Yapıyoruz?

  • Düğün Organizasyon Töreni
  • Nişan Organizasyonu Programı
  • Kına Gecesi Organizasyonları
  • Sünnet Düğün Cemiyetleri
  • Mağaza, Dükkan Açılışları
  • 23 Nisan Şenlikleri

Kafkas Halk Oyunları Etkinliği

Her Türlü Organizasyonda Profesyonel Ekiplerimiz Sizlere hizmet Verirken en orijinal haliyle gösterileriniz yaparlar. yöresel ve otantik kıyafetlerimiz oyunlara değer katmaktadır. size ve ailenize en özel zamanlarda en özel programları yapıyoruz. 4 – 6 – 8 – 10 kişilik gruplar halinde sunduğumuz halk oyunları kiralama servisi sizlere muhteşem zamanlar yaşatıyor.

İstanbul Ve İlçelerinde Kafkas Ekibi Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizden Bilgi Alın.
0532 692 98 48