İstanbul Horon Ekibi

İstanbul Horon Ekibi

Horon Ekibi Fiyatları Çok Avantajlı

İstanbul Horon Ekibi ile 31 ilçede binlerce mekan ve salonlarda en iyi horon ekibi oyunlarını oynarken sizlerin beğenisine sunuyoruz. Deneyimli ekiplerimiz oyunlarını oynarken davetlileri de oyunun içine davet ediyorlar. Ortalama 30 dakikalık horon ekibi gösterileri sunuyoruz. Sizin için çok önemli olan düğün ve nişan merasimlerinde binlerce programa imza atıyoruz. Yılın 365 Günü Horon ekiplerimiz görsel şovlarına devam ediyorlar.

kiralık horon ekibi istanbul

İstanbul Horon Ekibi Gösterilerimizi Çok Beğeneceksiniz

İstanbul’un en büyük ve özel horon ekibi gösteri ekipleri ile en muhteşem görsel şovları sizlere sunuyoruz. minimum 4 kişiden başlayıp 10 kişiye kadar horon ekipleri oluşturabilmekteyiz. Rezervasyon için en 2 hafta önceden aramanız gerekmektedir. 2024 yılı düğün sezonunda yepyeni ekipler ve gruplar ile en ucuz fiyatları sunarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşıp oyun ekiplerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karadeniz yöresi Horon halk oyunu

Kiralık Horon Ekibi Fiyatlarımız Çok Ekonomik

Son Yıllarda düğün, sünnet ve nişan organizasyonlarında misafirlere ve davetlilere muhteşem bir gösteri yaptırmak için Halk Oyunları Gösteri Organizasyon Şirketimizi Arayabilirsiniz. İşinin ehli ve çok tecrübeli oyun ekiplerimiz sizlere unutulmaz zamanlar yaşatacaktır. Kemençe ve tulum eşliğinde yaptığımız gösterileri siz değerli davetlilerle yapabilmekteyiz. Aslına uygun ve horon gösterilerimizi izleyenler adeta büyüleniyorlar. İstanbul’un Anadolu Ve Avrupa Yakasındaki salonlara gelip Sizlere en iyi Hizmeti Sunmaktayız.

horon ekibi kiralama ne kadar

Horon Ekibi Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Arayın

Yöresel kıyafetlerde aslına uygun bir şekilde Karadeniz yöresinin en güzel oyunlarını oynayan horon ekiplerimiz yine tulum ve kemençe eşliğinde gösteriler sunmaktadırlar. Birbirinden deneyimli tecrübeli halk oyunları gösteri ekiplerimiz bu işi gerçekten başarılı bir şekilde yapmaktadırlar. Yarım saate yakın bir süre zarfında yaptıkları gösterilere programın sonlarına doğru gelen misafirleri de davet edip onlarla birlikte oyunlar oynamaktadırlar.

Karadeniz halk oyunları horon gösterisi

Karadeniz Yöresi Halk Oyunları Grubu Gösterileri

Karadeniz bölgesinin coşkunluğunu, heyecanını yansıtan oyunlarla ortama heyecan ve renk katmaktadırlar. Sizler de İstanbul Halk Oyunları grubumuzu arayarak horon ekibi fiyatları hakkında geniş bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul’un Tüm Mekan ve salonlarında en iyi programlar ve gösteriler sizleri bekliyor. Halk oyunu gösterilerimiz ister kemençeli ister bilgisayardan çalınan Karadeniz havaları ile oyunlar oynamaktayız.

açılışta horon oyun grubu

Düğün İçin Horon Oyun Ekibi Kiralayın

Horon, Karadeniz bölgesinde en çok oynanan halk oyunlarının genel adıdır. Ülkemizin birçok bölgesinde düğünlerde, davet, nişan, dükkan açılışı, sünnet organizasyonları, asker uğurlama törenleri, yayla ve Karadeniz şenlikleri gibi birçok organizasyonda tercih edilmektedir.
Tüm organizasyonlarınıza bay, bayan ve karma Horon oyun ekipleri profesyonel kadrosunu davet edebilirsiniz.

düğün için horon Karadeniz ekibi

Trabzon Horon Ekibi Ve Folklor Horon Takımı

Tulum ve kemençe eşliğinde hızlı ve canlı Karadeniz halk oyunlarını Gösterilerde Sunabilirsiniz.
Horon, müzik aletleri eşliğinde, sadece kadınların, sadece erkeklerin veya kadın-erkek karışık olarak oynanan hızlı Karadeniz halk oyunu çeşididir.
Horon kiralama fiyatları takım sayısına, organizasyon lokasyonuna ve Horon süresine göre değişmektedir. Organizasyonlarınıza renk katmak ve eğlencenizi canlandırmak için Karadeniz Halk oyunu fiyatını öğrenmeden karar vermeyin.

Horon Ekibi Gösterileri Fiyatları ve Kişi Sayıları

Horon Ekibi SayılarıSüreleriFiyatları
4 Kişilik Horon Ekibi Gösterisi Kostümlü15 Dakika7.000 TL – 8.000 TL
5 Kişilik Horon Ekibi Gösterisi Kostümlü20 Dakika8.000 TL – 9.000 TL
8 Kişilik Horon Halk Oyunları Programı Yöresel Kostümlü25 Dakika12.000 TL – 13.000 TL
10 Kişilik Karadeniz Halk Oyunları Gösterisi Kostümlü30 Dakika14.000 TL – 15.000 TL

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Karadeniz Halk Oyunlarını Oynuyoruz

İstanbul’da Yapacağınız Özel Davet Ve etkinliklerde horon ekibi gösterisi yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. 0532 692 98 48