İstanbul Horon Ekibi

İstanbul Horon Ekibi

Horon Ekibi Fiyatları Çok Avantajlı

İstanbul Horon Ekibi ile 31 ilçede binlerce mekan ve salonlarda en iyi horon ekibi oyunlarını oynarken sizlerin beğenisine sunuyoruz. Deneyimli ekiplerimiz oyunlarını oynarken davetlileri de oyunun içine davet ediyorlar. ortalama 30 dakikalık horon ekibi gösterileri sunuyoruz. sizin için çok önemli olan düğün ve nişan merasimlerinde binlerce programa imza atıyoruz. Yılın 365 Günü Horon ekiplerimiz görsel şovlarına devam ediyorlar.

kiralık horon ekibi istanbul

İstanbul Horon Ekibi Gösterileri

İstanbul’un en büyük ve özel horon ekibi gösteri ekipleri ile en muhteşem görsel şovları sizlere sunuyoruz. minimum 4 kişiden başlayıp 10 kişiye kadar horon ekipleri oluşturabilmekteyiz. rezervasyon için en 2 hafta önceden aramanız gerekmektedir. 2023 yılı düğün sezonunda yepyeni ekipler ve gruplar ile en ucuz fiyatları sunarak sizlere hizmet vermekteyiz. bize ulaşıp oyun ekiplerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

horon ekibi kiralamak istiyorum

Kiralık Horon Ekibi Fiyatları Ne Kadar?

Son Yıllarda düğün, sünnet ve nişan organizasyonlarında misafirlere ve davetlilere muhteşem bir gösteri yaptırmak için Halk Oyunları Gösteri Organizasyon Şirketimizi Arayabilirsiniz. İşinin ehli ve çok tecrübeli oyun ekiplerimiz sizlere unutulmaz zamanlar yaşatacaktır. kemençe ve tulum eşliğinde yaptığımız gösterileri siz değerli davetlilerle yapabilmekteyiz. aslına uygun ve horon gösterilerimizi izleyenler adeta büyüleniyorlar. İstanbul’un Tüm Bölgelerine Gidip Sizlere bu Hizmeti Sunmaktayız.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler

  1. Halay Ekibi Kiralama
  2. Kafkas Halk Oyunları
  3. Zeybek Ekibi Gösterileri
  4. Roman Halk Dansları
  5. Bar Ekibi Halk Oyunu
  6. Çayda Çıra Ekibi Kiralama
  7. Rumeli Yöresi Halk Oyunları

İstanbul’da Yapacağınız Özel Davet Ve etkinliklerde horon ekibi gösterisi yaparak bizlere ulaşabilirsiniz.
0532 692 98 48