Folklor Ekibi Kiralama Ücretleri

istanbul folklor grubu fiyatları

Folklor Ekibi Kiralama Ücretleri ve Folklor ekipleri özellikle de son dönemlerde pek çok kişi tarafından araştırılmakta. Bunun en büyük sebebi ise folklor ekiplerinin içerisinde yer aldığı organizasyonlara oldukça farklı havalar katmayı başarması.

doğu yöresi halk oyunları

İstanbul Folklor Ekibi Gösteri Organizasyonu

Geçmiş dönemlerden itibaren pek çok kişi kalabalık gruplara yapacakları organizasyonlarda kültürel dokunun korunması adına bu tarz ekiplerden yararlanmak isterler. Fakat bu konuda yeterli oranda bilgi sahibi olmadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla istedikleri ekipler ile iletişime geçememekten şikayetçi olurlar.

folklor ekibi ile düğün organizasyonu

Folklor Ekibi Kiralama Ücretleri

folklor kiralama fiyatları ile ilgili edindikleri bilgiler ne yazık ki onların isteklerini karşılama konusunda son derece başarısız olabiliyor. Şimdilerde ise bizler insanların organizasyonları için daha öncesinde hiç olmadığı kadar profesyonel bir şekilde folklor ekiplerinden yararlanmasına imkan tanıyoruz.

halk oyunu ekibi %20 indirimli

Folklor Fiyatlarımız 1.700 TL’den Başlamaktadır.

Folklor ekibi kiralama fiyatlarında etkin olarak faktör hiç şüphesiz ki kaç kişilik bir ekip istendiği. Küçük organizasyonlardan çok daha büyük organizasyonlara kadar akla gelen gelmeyen pek çok farklı etkinlikte kullanılan folklor grupları sayesinde organizasyonlar daha öncesinde olmadığı kadar renkli ve hareketli geçiyor.

Folklor Ekibi Kiralama Ücretleri

Halk Oyunları Grubu Kiralama Hizmeti

Uygun fiyatlara organizasyonlara gönderilen folklor ekibindeki her bir dansçı, halk oyunları konusunda deneyimlidir ve istenilen her yöreye ait oyunları başarılı bir şekilde oynayabilmektedir. Üstelik fiyatlara kişilerin kıyafetleri de dahil olduğundan insanlar organizasyonları adına bizimle iletişime geçtikten sonra bu konuda başka hiçbir şey yapmalarına da gerek kalmamış oluyor.

istanbul folklor ekibi kiralama

Yöresel Halk Oyunu, Folklor Grubunda %100 Müşteri Memnuniyeti

yöresel halk oyunları grubumuz oyunlarını oynarken davul zurna ekibi ile canlı müzikleri çalmaktadır. yöresel kostümler ve kıyafetler ile oyuna profesyonellik katmaktayız. ister bayan, ister bay folklor ekibi ile en muhteşem oyunları oynamaktayız.

İstanbul Horon Ekibi Gösterisi

ülkemizin tüm bölgelerinden oyunlar oynuyoruz, horon ekibi kiralama, halay ekibi kiralama ve roman halk danslarını sizlere en özel şekilde sahnelemekteyiz. Karadeniz halk oyunlarında horon ekibimiz, doğu yöresi halk oyunlarında halay ekibimiz, Trakya yöresinde roman havaları, ege yöresinde zeybek ve efelerle sizlere görsel bir şov sunuyoruz.

Halk Oyunu İle Düğün Organizasyonu

Folklor Grubu Organizasyonları ve Halk oyunları Türkiye’nin kendine özgü özelliklerini taşıyan eşsiz güzellikteki miraslarımız arasında bulunmakta. Ülkemizin dört bir yanındaki ezgiler, kendine özgü kıyafetler ve ritimler ile birleştikten sonra ortaya oldukça güzel gösteriler çıkmaktadır. Geçmişten beri pek çok kişi özellikle de okullar tarafından yapılmakta olan törenlerde halk oyunları gösterisini büyük bir merak ile beklerler.

halk oyunları grubu organizasyonu

Folklor Halk Oyunu Gösteri Organizasyonu

Fakat son zamanlarda artık bu gösteriler yalnızca okulların bünyesinde gerçekleştirilmiyor. Pek çok farklı organizasyon için insanlar gelecek olan misafirlerine unutulmaz zamanlar yaşatmak adına halk oyunları gösterisi sunmak istiyorlar. Fakat bu aşamada neler yapmaları gerektiğini tam olarak bilemediklerinden, kimler ile iletişime geçecekleri konusunda akıllarında ciddi soru işaretleri oluşabiliyor.

istanbul folklor ekibi kiralama

İstanbul Halk Oyunu Ekibi Olarak Oynadığımız Oyunlar

  • Horon Ekibi Gösterisi
  • Halay Ekibi Halk oyunları
  • Kafkas Ekibi Halk Dansları
  • Zeybek Ekibi Oyunları
  • Çayda Çıra Halk Oyunu
  • Erzurum Bar Ekibi Gösterisi
  • Kaşık Halk Oyunları
  • Rumeli Halk Dansları

kiralık halk oyunları grubu fiyatı

Halk Oyunları Grubu Kiralama Fiyatları Ve ekip kiralama fiyatları için bizi arayın bilgi alın. 0532 692 9848

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir