Kafkas Ekibi Kiralama

kafkas yöresi halk oyunu

Kafkas Ekibi Kiralama

Kafkas Ekibi Kiralama İstanbul – Kafkasların o coşkun ve asil duruşunu en güzel şekilde bizlere yansıtan Kafkas Ekibi halk dansları Gruplarımız sizlere çok özel anlar yaşatacak. Zarif ve hareketli oyunlarımız izleyenleri adeta büyülüyor. Minimum 3 Bay, 3 Bayandan Oluşan Halk Dansları Ekibimiz İçin Rezervasyon Yaptırabilir ve bizden bilgi Alabilirsiniz.

kafkas halk oyunları gösterileri

Kafkas Ekibinde %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Size ve misafirlerinize organizasyonlarda ve davetlerde muhteşem görsel şölen yaşatıyoruz. Kafkas ekibi halk oyunları yanında Kafkas yöresinin muhteşem müzikleri eşliğinde oyunlar sergilerken, ayrıca otantik ve yöresel kıyafetlerle oyuna güzel bir hava katıyoruz. Programlarımız Ortalama 30 Dakika Sürmektedir.

kafkas ekibi kiralama organizasyonu

İstanbul Kafkas Ekibi Kiralama Organizasyonu

Kafkas insanının mertliğini, asaletini ve de zarifliğini en güzel simgeleyen gösterilerden birisi Kafkas ekibi halk oyunlarıdır. İnsanın kanını kaynatan, içini coşturan müthiş Kafkas müzikleri eşliğinde, kızlı ve erkekli olarak oynanan Kafkas ekibi halk oyunları, ayak parmaklarının üzerinde ilginç ve yapılması zor figürler sergilenerek, zarif bir şekilde oynanmaktadır. Eğitim süreci oldukça zor ve meşakkatli olan Kafkas grubu halk oyunları, hem müzikleri hem de figürleri ile ülkemiz insanı tarafından da oldukça ilgi görmektedir.

Kafkas Ekibi Kiralama Halk Oyunu Fiyatlarımız Ne kadar?

Kafkaslardaki soydaşlarımıza olan sevgimiz ve ilgimiz de bunun önemli bir nedenidir. Kafkas ekibi halk oyunları esnasında bayan dansçıların zarif el hareketleri, otantik ve yerel kıyafetleri ile naif dansları çok büyük ilgi çekmektedir. Yine Oyunlarımızda Bıçak Gösterisi Ve Kılıç Kalkan Gösterisi de mevcuttur. %20 İndirimli Kampanyalı Fiyatlar Sizleri Bekliyor. 3.500 TL’den Başlayan Fiyatlar.

kafkas ekibi gösteri etkinliği

Kafkas Ekibi Gösterisi İle Organizasyonu Görsel Şölene Çeviriyoruz

Bununla birlikte erkek dansçılar ise hem ayak parmakları üzerindeki becerilerini sergilerken hem de Kafkas müziğinin hızlı temposuna ayak uydurdukları anlarda izleyicilere enfes bir gösteri imkanı sunmaktadırlar. En Şık Ve En Zarif Oyunlar Sizleri Bekliyor.

kafkas halk oyunları grubu

Kafkas Ekibi Kiralama Halk Dansları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Kafkas ekiplerimizin fiyatları son derece ekonomiktir. Ayrıca sunduğumuz hizmet son derece kalitelidir. Sizde bir telefonla bizi davetlerinize çağırın bu muhteşem gösterilerden mahrum kalmayın. İddialıyız! Çünkü yılların tecrübesini sizinle paylaşmak istiyoruz. 4 ila 20 kişi arasında oyunlar sergiliyoruz.

Kafkas Ekibi Hizmeti Ve Kafkas Halk Dansları fiyatları İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir