Kaşık Ekibi Halk Oyunları Gösterisi

Kaşık Ekibi Halk Oyunu Programı

Kaşık Ekibi Halk Oyunları Gösterisi

Kaşık Ekibi Halk Oyunları Gösterisi

Kaşık Ekibi Halk Oyunları Gösterisi, İç Anadolu bölgesinde yoğun bir şekilde oynanan kaşık oyunları, oyuncuların ellerinde kaşıklarla oynanan  yöresel bir oyundur. İç Anadolu bölgesinin bir çok yerinde kaşık oyunları ağırlıklı oynanmaktadır. Kaşık Oyunları Karşılıklı Ve dairesel olarak oynanmaktadır. Ülkemizin En Sevilen ve En Çok talep edilen yöresel halk oyunlarını tercih edebilirsiniz.

Konya Kaşık Ekibi Kiralama

Konya Ve İç Anadolu Bölgesi Yörelerinin Oyunlarını Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğün Organizasyonları Ve Nişan Organizasyonlarında Sizler İçin Gerçekleştiriyoruz. 2000 Yılından Beri Bu Alanda En İyi Oyun ve Gösterileri Sizler İçin Gerçekleştiriyoruz. Doğudan Batıya Ülkemizin Tüm bölgelerinden, tüm Yörelerinden Örnek Oyunları Sergiliyoruz. Siz isteyin biz istediğiniz tarih ve saatte düğün mekanlarına gelip Kaşık oyunlarımızı sergileyelim.

Kaşık Ekibi Halk Oyunları Fiyatları

son yıllarda İstanbul’da bir çok salonda bizden özellikle istenilen Konya kaşık oyunları tarafımızdan yöresel kıyafetlerle icra edilmektedir. tecrübeli profesyonel folklor ekibimizle sizlerde organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Düğünler, nişanlar ve sünnet düğünlerinde ekiplerimiz en muhteşem gösterilere imza atıyor. en şık folklor kıyafetleri ve en profesyonel halk oyunu ekiplerimizin oyunlarını çok beğeneceksiniz. size ve bir telefon uzaklığında olan İstanbul halk Oyunları grubu sizin isteklerinize cevap verecektir.

Konya kaşık halk oyunları gösterileri için bize ulaşın. 0532 692 98 48Kaşık Halk Oyunları Gösterisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir