İstanbul Zeybek Ekibi

İstanbul Zeybek Ekibi Gösterisi

Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

İstanbul Zeybek Ekibi Kiralama Servisi İle Tüm İlçelerde tüm salonlarda ege bölgemizin en güzel oyunlarından olan zeybek ekibi gösterilerimizi çok beğeneceksiniz. Zeybek gösteri ekiplerimiz ortalama 30 dakikalık program yapmaktadır. ekiplerimiz oyunlarını oynadıktan sonra gelen misafirleri de oyunlarımıza dahil edip hep birlikte zeybek oyunu oynuyoruz. 4 – 6 – 8 – 10 – 12 Kişilik Zeybek halk oyunları gösterileri yapıyoruz.

zeybek ekibi kiralama İstanbul

İstanbul Zeybek Ekibi Organizasyonu

Zeybek Grubu Gösterisini orijinal, otantik ve yöresel kıyafetlerle sunarken uzman ve deneyimli halk oyunu ekibimiz muhteşem şovlar yaparak misafirlere çok özel anlar yaşatıyor. halk oyunu gösterisi fiyatlarımız son derece ekonomik ve hesaplıdır. sizde organizasyon ve etkinliklerde zeybek halk oyunu gösterisi sunmak için İstanbul Halk Oyunları Ekibimiz İle İletişime Geçebilirsiniz. Gösterilerimiz ister bay, ister bayan ekiplerimiz tarafından icra ediliyor.

kiralık zeybek ekibi fiyatı

Zeybek Gösterisini Nerelerde Yapıyoruz?

  1. Düğün Davet Organizasyonu
  2. Sünnet Düğün Cemiyeti
  3. Nişan Organizasyon merasimi
  4. Kına Gecesi Organizasyonu
  5. İşyeri Açılış Organizasyonu
  6. Okul Etkinliği Ve Şenlikleri
  7. Kır Düğün Ve Sünnet Programları

Ege Bölgesi Zeybek Halk Oyunları

Ege Bölgesinin En Sevilen Gösterilerinden Olan Efeler ve Zeybek Ekibi Gösterileri ile Organizasyonlar Çok daha Eğlenceli Olacak. Halkımızın Büyük Çoğunluğunun Severek İzlediği Bu Gösterileri Uzman Ekiplerimiz Tarafından Sizlere Sunuluyor. 3 Kişiden 12 Kişiye Kadar Zeybek Ekibi Oluşturabiliyoruz.

İstanbul’da Zeybek Ekibi Oynatmak İstiyorum Diyorsanız Bizimle İletişim Halinde Olun. 0532 692 98 48