İstanbul Zeybek Ekibi

İstanbul Zeybek Ekibi Gösterisi

Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Zeybek Ekibi Kiralama Servisi İle Tüm İlçelerde tüm salonlarda ege bölgemizin en güzel oyunlarından olan zeybek ekibi gösterilerimizi çok beğeneceksiniz. Zeybek gösteri ekiplerimiz ortalama 30 dakikalık program yapmaktadır. Ekiplerimiz oyunlarını oynadıktan sonra gelen misafirleri de oyunlarımıza dahil edip hep birlikte zeybek oyunu oynuyoruz. 4 – 6 – 8 – 10 – 12 Kişilik Zeybek halk oyunları gösterileri yapıyoruz. 6.500 TL’de başlayan ekip fiyatlarımızı öğrenerek bizleri organizasyonlara davet edebilirsiniz.

zeybek ekibi kiralama İstanbul

İstanbul Zeybek Ekibi Organizasyonu

Zeybek Grubu Gösterisini orijinal, otantik ve yöresel kıyafetlerle sunarken uzman ve deneyimli halk oyunu ekibimiz muhteşem şovlar yaparak misafirlere çok özel anlar yaşatıyor. Halk oyunu gösterisi fiyatlarımız son derece ekonomik ve hesaplıdır. Sizde organizasyon ve etkinliklerde zeybek halk oyunu gösterisi sunmak için İstanbul Halk Oyunları Ekibimiz İle İletişime Geçebilirsiniz. Gösterilerimiz ister bay, ister bayan ekiplerimiz tarafından icra ediliyor.

kiralık zeybek ekibi fiyatı

Zeybek Gösterisini Nerelerde Yapıyoruz?

  1. Düğün Davet Organizasyonlarında Düğünlere renk katıyoruz.
  2. Sünnet Düğün Cemiyetinde programın ortasında gelerek sürpriz yapıyoruz.
  3. Nişan Organizasyon merasiminde Gelin Ve Damat İle oyunlarımızı oynayarak giriş yapıyoruz.
  4. Kına Gecesi Organizasyonlarında Bayan Halk Oyunları ekibi ile gelinle birlikte oyunlar oynuyoruz.
  5. İşyeri Açılış Organizasyonlarında 7 bölgeden halk oyunları oynuyoruz.
  6. Okul Etkinliği Ve Okul Şenliklerinde Muhteşem gösteriler yapıyoruz.

Ege Bölgesi Zeybek Halk Oyunları Gösterileri

Ege Bölgesinin En Sevilen Gösterilerinden Olan Efeler ve Zeybek Ekibi Gösterileri ile Organizasyonlar Çok daha Eğlenceli Olacak. Halkımızın Büyük Çoğunluğunun Severek İzlediği Bu Gösterileri Uzman Ekiplerimiz Tarafından Sizlere Sunuluyor. 4 Kişiden 12 Kişiye Kadar Zeybek Ekibi Oluşturabiliyoruz.

Zeybek Ekibi İle Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet düğün organizasyonlarında ortama renk katmak gelen misafir ve davetlilere kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan zeybek ekibi gösterilerini sunabilirsiniz. Yöresel ve aslına uygun zeybek kıyafetleriyle işinin uzmanı ekiplerimiz sahnede görsel şölene imza atıyorlar.

kiralık zeybek ekibi gösterisi

Ege Yöresi Zeybek Ekibi Gösterileri

Birbirinden yetenekli halk oyunları ekiplerimiz sizlere çok özel anlar yaşatıyorlar. Ortalama yarım saate yakın bir gösteri sonrasında görevlerini tamamlayan ekibimiz sahneden ayrılırlar. Gruplarımız Minimum 4 kişilik gösteriler sunarken maksimum sayıyı siz belirleyebilirsiniz. Ege Bölgesi’nin en sevilen ekiplerinden zeybek ekibi gösterilerini çok beğeneceksiniz. 

İstanbul’da Zeybek Ekibi Oynatmak İstiyorum Diyorsanız, İstanbul Halk Oyunları İle İletişim Halinde Olun. 0532 692 98 48