Erzurum Bar Ekibi Kiralama

erzurum bar ekibi fiyatları

Erzurum Bar Ekibi Kiralama

Erzurum Bar Ekibi Kiralama Erzurum insanı merttir, Erzurum insanı delikanlıdır. Vatan millet sevdalısıdır dadaşlar. Milli mücadelenin öncülerinden olmaları boşuna değildir bu nedenlerle. Şairin dediği gibi;

Dadaş çelik bir yaydır, onu germeye gelmez.
Çağlayan bir sel olur, dağlara da baş eğmez.
Yayla bulutu gibi yükselir yavaş yavaş,
Sonra birden sel olur, köpürür coşar DADAŞ

bar ekibi halk oyunları

İstanbul Erzurum Bar Ekibi Organizasyonu

Dadaşların kendileri gibi oyunları da bir başka güzel, bir başka coşkuludur. Yıllardır bir gelenek haline gelmiş, tüm ülkemizde ilgi ile izlenen dadaş halk oyunu olarak bilinen Erzurum Bar Oyunu oldukça coşkulu bir o kadar da etkileyici bir oyundur.

erzurum bar ekibi istanbul

En İyi Fiyat, En Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bar Ekibi kiralama hizmeti ile her etkinlikte boy göstermektedir. Erzurum insanının mertliğini, güzelliğini ve vatanseverliğini öyle bir yansıtır ki, Bar oyununu seyreden birinin coşmaması pek de mümkün değildir.

erzurum bar ekibi kiralama servisi

Erzurum Bar Ekibi Gösterileri

Bu nedenle de her tür eğlence için tercih edilen ve firmamız vasıtası ile cemiyetleri katılması istenen halk oyunu ve folklor ekiplerinin en başında Erzurum Bar Ekibi kiralama talepleri gelmektedir.

erzurum halk oyunları gösterisi

%100 Memnun Kalacağınız Gösteriler Sunuyoruz

Erkek bar oyuncuları tarafından kendine özgü ezgi ve ritimler eşliğinde oynanan Erzurum Barında oyuncular belli bir düzende ve öncelik sırasına göre oynamaktadırlar. Firmamız tarafından hem kıyafetleri, hem saz ekibi hem de oyunun orjinalliği tam olarak korunmakta olup, Bar Ekibi kiralama programını süresi iki saate kadar uzayabilmektedir.

Bar Ekibi Kiralama en ucuz Fiyatlarla

Dilerseniz çok daha uygun fiyatlar ile Bar Ekibi kiralama kampanyalarından faydalanabilir ve bizimle temasa geçmeniz halinde bu imkânları öğrenebilirsiniz. Siz yeter ki bizi arayın ve etkinliğin günü, yeri ve zamanını bize bildirin. Söz verildiği gibi en muhteşem şekilde siz ve konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatmak bizim işimiz. Profesyonel ekibimiz bu güne kadar olduğu gibi, sizin için de görsel bir şölen sunacaktır.

Erzurum Bar Ekibi Kiralamak Ve Yöresel Halk Oyunları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir