Karadeniz Yöresi Halk Oyunları

Karadeniz Yöresi Horon Ekibi Kiralama

folklor ekibi gösterisi

Horon Ekibi Kiralama Hizmeti

Karadeniz Yöresi Halk Oyunları İstanbul – Horon Ekibi İle Sizlere Unutulmaz Ve Coşkulu Anlar Yaşatıyoruz. Son Yıllarda Organizasyonlara Renk Katmak Ve İlgi Çekici Bir Program Yapmak İçin Halk Oyunları Gruplarımız Tercih Edilmektedir.

İstanbul Horon Ekibi Gösterileri

Karadeniz Yöresi İnsanı Canlıdır, Heyecanlıdır, Bu coşkuyu en güzel şekilde ifade eden horon ekibi gösterilerimiz izleyenleri yerinde oturmasına imkan vermez, gelen misafirlerde horon ekibimize eşlik ederler, bu coşkuya eşlik ederler. yöresel kıyafetlerle ve aslına uygun ve muhteşem oyunlarımızı çok beğeneceksiniz.

horon ekibi kiralama servisi

Karadeniz Yöresi Halk Oyunları – Horon Ekibi

Horon Ekibimizle Özel Organizasyonlarınıza Eğlence katıyoruz. Horon Ekibimizde Kişi Sayısı Sizin İsteğinize Göre Belirlenebilir. Horon Ekibinin Yanında yöresel çalgılardan Kemençe Ve Tulumcu Hizmetimiz Mevcuttur. ekiplerimizde ki oyuncularımız yıllarını halk danslarına vermiş deneyimli ve usta kişilerdir. 4 Kişilik Horon Ekibi Fiyatları 1.000 TL’den Başlamaktadır.

istanbul horon ekibi kiralama

Kiralık Horon Ekibi Fiyatlarımız Çok Ekonomik

oyunlarımızı oynarken oyunu adeta yaşayarak oynarız. otantik ve yöresel gerçek kostümleri giyerek oyunları oynuyoruz. istediğiniz tüm etkinliklere gönül rahatlığı içinde bizleri çağırabilirsiniz. siz oturun oyunlarımızı davetlilerle izleyin. sayısız program ve etkinliğe imza atan İstanbul halk oyunları grubu  ve  horon ekipleri ile organizasyonları görsel bir şölene çeviriyor.

İstanbul Horon Ekibi Fiyatları %20 İndirimli

İstanbul Halk Oyunları Grubu Olarak Sayısız Folklor Gösterileri Yapmanın Gururunu Yaşıyoruz.  Karadeniz Halk Oyunu Gösterisi Ve Horon Ekibi Programlarımızı İzleyebilir Ve Organizasyonlarınıza Çağırabilirsiniz. Profesyonel Ekiplerimiz Karadeniz Bölgesinde Oynanan Tüm Oyunları Oynamaktadırlar.

horon ekibi gösterisi karadeniz yöresi

Yöresel Halk Oyunları Hizmetleri

  • Horon Ekibi Gösterisi
  • Halay Ekibi Programları
  • Kafkas Ekibi Etkinliği
  • Zeybek Ekibi Efeler
  • Çayda Çıra Ekibi Organizasyonu
  • Bar Ekibi Oyunları

kiralık horon ekibi organizasyonu

Yöresel Horon Ekibi Oyunlarında %100 Müşteri Memnuniyeti

Karadeniz’in Coşkunluğunu Ruhunda yaşayan Karadeniz insanın oyunlarını da bu coşku ve heyecan yansımıştır. en özel programlarda, En üst düzey organizasyonlarda yıllardır en iyisini yapmak için buradayız. Horon Ekibi Kiralamak Organizasyonlara Farklılık Katmak İstersiniz Arayın Görüşelim.

Karadeniz Yöresi Halk oyunları-Horon Ekibi

Karadeniz Yöresi Halk Oyunları Ve Horon Ekibi Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın 0532 692 98 48

2 Replies to “Karadeniz Yöresi Halk Oyunları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir