Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti

Zeybek Ekibi Kiralama İstanbul

halk oyunu grubu ücretleri

Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti

Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti İstanbul – Ülkemiz, kültürel açıdan dünyadaki en kadim medeniyetlerden biridir. Bu yönüyle tüm dünyaya çok güzel bir örnek sergilemektedir. Köklerine bağlılık ve eskiye olan sevgi ve özlemin de göstergesi olan tarihsel dokularımızın en önemlilerinden biri de halk oyunlarındaki muhteşem çeşitliliktir.

Hiçbir dünya vatandaşına nasip olmayan zenginliğe sahip olan halk oyunlarımız, her bilgede kendine has tarzlar ve isimlerle oynanmaktadır.

zeybek ekibi kiralama fiyatları

Ege bölgesinden söz edilirken ise akıllara en önce gelen kavramlar Efe ve Zeybek figürleri olmaktadır. Mert, cesur ve haksızlığa karşı dik bir şekilde duran kişiler olarak bilinen Efeler tarafından oynanan halk oyununa Zeybek denilmektedir.

Zeybek oyunu Ege Bölgesinin bütün illerinde özellikle de İzmir ve Aydın gibi illerimizde sıklıkla icra edilmekte ve çok sevilmektedir.  Açık alanlarda davul ve zurna ile, kapalı yerlerde ise genelde bağlama çalınarak oynanan Zeybek oyunu, halkımız tarafından o denli sevilmiştir ki Ege’den tüm Türkiye’ye yayılan önemli bir halk oyunu haline gelmiş ve Zeybek Ekibi Kiralama ile her yerde boy göstermeye başlamıştır.

ege yöresi zeybek ekibi

Zeybek Ekibi Gösteri Programları

Bu nedenle de, düğün ve nişan gibi özel günler ile milli kahramanlık gösterileri ve anma törenlerinin yapıldığı milli hassasiyeti yüksek günlerde Zeybek Ekibi Kiralama en çok tercih edilen ve istenen halk oyunu haline gelmiştir.

Zeybek ekibimiz, işinin ehli ve uzun sürelerdir bu işi yapan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Zeybek Ekibi hizmeti talebi alındığında günler boyunca yaptıkları antrenmanları siz değerli misafirlerin önünde bir şölene çevirmek için uğraşmaktadırlar.

ege yöresi zeybek gösterileri

Firmamız, folklor ekibinin profesyonelliği yanında, onların giydiği kıyafetlerin de orjinaline uygun gerçek kıyafetler olmasına büyük özen göstermektedir.

Tüm özel günlerinizde, sünnet, düğün, nişan ve askere uğurlama gibi bütün faaliyetlerde firmamızı arayarak Harmandalı Ekibi Kiralama talebinizi iletebilir, etkinliklerinizin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

zeybek ekibi gösterileri

Zeybek Ekibi İle Ege Yöresinin En Güzel Halk Oyunlarını Oynuyoruz.

Zeybek ekipleri hal ve tavırları ile her daim yiğitliğin ve delikanlılığın sembolü olmuşlardır. Genel itibarıyla erkekler tarafından icra edilen bu oyun, düğün gibi toplu organizasyonlar da en revaçta olan halk oyunlarının başında gelmektedir.

Zeybek ekiplerimiz profesyonel kişilerden oluşmakta olup uzun süren çalışma ve antrenmanlar sonrasında ekip içerisine dâhil edilmektedirler. Hal, hareket, tavır ve davranışlarıyla tam bir zeybek gibi hareket eden zeybek ekiplerimiz organizasyonlarınıza farklı anlamlar katmakta misafirlerinizi coşturmaktadır.

Sizler de Zeybek ekibi kiralama hizmetimizden faydalanmak ve doyumsuz anlar yaşamak için lütfen bizi arayınız.

Zeybek Ekibi Kiralamak Ve Ege Yöresi Halk Oyunları Gösterileri İçin Arayın.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir