Trakya Yöresi Halk Oyunları

Trakya Yöresi Halk Oyunları Roman Ekibi

Trakya Yöresi Halk Oyunları

Trakya Yöresi Halk Oyunları

Trakya Yöresi Halk Oyunları Grubu, SÜNNET DÜĞÜNÜ, DÜĞÜN ORGANİZASYONU VE NİŞAN ORGANİZASYONLARINDA TRAKYA HALK OYUNLARI GRUBUMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ. ROMAN HAVASI VE ROMAN HALK DANSLARINI SİZLER İÇİN GÖSTERİLERİMİZİ YAPIYORUZ.

roman halk dansları

Roman Ekibi Halk Oyunları

Trakya Yöresinin Neşeli Ve Eğlenceli Halk Dansları İle Organizasyonlarınıza Renk  Gelecek. Roman Halk Danslarını Oynayan Ekiplerimiz İnanıyoruz Sizlere Görsel Bir Şölen Yaşatacaklar. En Eğlenceli Ve En Coşkulu Roman Halk Danslarını Sizler İçin Sergiliyoruz.

Roman Ekibi Kiralama 1.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Ve Çevre İllerde Yaptığımız Binlerce Programla Sizlere Ve Misafirlerinize En İyi Şovları Gerçekleştirdik.  İddialıyız, Size En iyi Gösterileri Sunuyoruz. Trakya Yöresi Halk Oyunları Ve Roman Halk Oyunu Grubumuzla Roman Havasını Ve Trakya Yöresinin Halk Oyunlarını Sizler İçin Sunuyoruz. Bay Ve bayanlardan Oluşan Ekiplerimizi Kaç Kişi İsterseniz Gönderebiliyoruz.

Trakya Yöresi halk Oyunu İle Düğün Organizasyonu

Trakya Bölgesinin en eğlenceli ve oynak oyunlarını oynayarak organizasyonlara canlılık katıyoruz. düğün organizasyon cemiyetlerinde gelin ve damat ile salona oyunlar oynayarak çıkıyoruz. çiftimiz bize eşlik ederek muhteşem girişler yapıyoruz, sonrasında salondaki misafirlerde oyunlarımıza eşlik ediyorlar. İşinde Uzman ve Profesyonel oyuncularımız en renkli Roman Halk Dansı gösterilerini sizler için sahneliyorlar.

roman ekibi kiralama servisi

Trakya Yöresi Halk Oyunları Grubu Organizasyonları Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

2 Replies to “Trakya Yöresi Halk Oyunları”

 1. Merhaba Mehmet bey

  roman halk oyunları 5-6 kişilik bir talebimiz olacak.

  Fakat etkinlik sahipleri videonun linkini mutlaka istemekteler.

  En geç yarın sabah 09:00’a kadar linkleri paylaşırsanız sunabiliriz.

  Ayrıca ödeme konusunda performans sergileyeceğiniz gün ödeme almanız konusunda da etkinlik sahibine bilgilendirme yapacağız.
  Uygun görülmesi durumda bilgi veririm buna göre organize olursunuz.

  İş birliğiniz için teşekkürler.

  Neşe Ceylan

 2. 04.06 tarihinde Kucukcekmece Belediyesi Lale dugun salonundaki dugunumuzde Trakya folklor gosterisi icin kosulllariniz nelerdir? Oguz Peker Bakirkoy Cumhuriyet Savcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir