istanbul’da halk oyunları gösterileri

İstanbul halk oyunları grubu gösterileri

istanbul’da halk oyunları gösterileri

istanbul’da halk oyunları gösterileri, İstanbul ve ilçelerinde yıllardır en özel programlarda yurdumuzun her köşesinden en muhteşem halk oyunu gösterileri yapmaktayız. sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu ve nişan organizasyonlarında folklor ekibi kiralama hizmeti için bizi arayın bilgi alın.

Ayrıca Kına Gecesi Organizasyonlarında Bayan Halk oyunları Grubumuz da Vardır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde tecrübeli kadro ve ekiplerle sahne almaya, gösteriler yapmaya devam ediyoruz. istediğiniz tüm yöre ve oyunlar ekipler tarafından gerçekleştiriliyor. programlarımız yöresel kıyafetler ve yöresel çalgılarla yapılmaktadır. ister 4 kişi, ister 20 kişilik halk oyunları grubu oluşturabilmekteyiz.

istanbul'da halk oyunları gösterileri

Yöresel Halk Oyunu Gösterileri

İstanbul’da yapacağınız her türlü organizasyonda halk oyunu gösterileri yapmak için bizden destek alabilirsiniz. sıradan organizasyonlar yerine, farklı ve ilgi çekici merasimler yaptırabilirsiniz.  yılların tecrübe ve deneyimi ile sizlerle olmanın onurunu yaşıyoruz.

Halk Oyunu ve folklor ekibi gösterileri halay ekibi, horon ekibi, zeybek ekibi, çayda çıra ekibi, bar ekibi, roman halk dansları ve Trakya yöresi halk oyunları programları ile sizlerleyiz. sizin istediğiniz tüm bölgelere kadar gelip oyunlarımızı sergiliyoruz.

organizasyonlar artık çok daha canlı ve görselliğin fazla olduğu ilgi çekici programlar yapıyoruz. sizin ve misafirlerinizin unutamayacağı ve hep güzel hatırlanacak programlar yapıyoruz. folklor grubu kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için arayın.

İstanbul halk oyunları gösterileri ve folklor ekibi kiralama servisi için arayın.

0532 692 98 48

istanbul’da halk oyunları gösterileri” üzerine 2 düşünce

 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:34
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba

  Kore cumhuriyeti Baskonsoloslugu adina size yaziyorum.

  Isim Seunghoon.

  Kore Konsoloslugu olarak her sene Kore gazileri davet edip tesekkur etkinlik duzenleniyoruz.

  Bu sene 2.Ekim Conrad Otel’de Kore Gazilerimiz icin etkinlikte sizi de davet edip sizin gosterinizi gazilerimize sunmak istiyoruz.

  2.ekim 12:30 ~ 14:30 arasinda 40 dklik gosteri icin Musait olup olmadigini ve ucret ne kadar olacagini bilmek istiyoruz.

  Simdiden tesekkur ediyorum.

  cevabiniz bekliyorum.

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:35
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar,

  Rizeliyim kınamda 10-15 dakikalık bir karadeniz gösterisi horon ekibi istiyorum, ücretlendirme ve bilgilendirme alabilir miyim teşekkürler

  Esra Topal

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir