Halk Oyunları Organizasyonu

Halk Oyunu Organizasyonu & Folklor Ekibi Gösterisi

halk oyunu horon ekibi

Halk Oyunları Organizasyonu

Halk Oyunları Organizasyonu Hizmetini Düğün Merasimi, Nişan Cemiyeti, Sünnet Düğün Organizasyonu, Fuar Ve Açılış Organizasyonu, Resmi günlerde, 23 nisan Şenlikleri Ve Gelin Çıkarma Sırasında Yapmaktayız. Ayrıca Kına Gecesi Organizasyonları İçin Bayan Halk Oyunları Grubumuz Mevcuttur.

halk oyunları fiyatları

İstanbul Halk Oyunu Organizasyonu

İstanbul Halk Oyunları Grubumuzla Türkiye’nin Her Bölgesinin Ve Tüm Yörelerinin Halk Oyunları Gösterileri İle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. İstanbul Halk Oyunu Organizasyonlarında Zeybek ekibi, Halay Ekibi, Horon Ekibi Ve Roman Havası Oyunlarını Oynuyoruz.

Anadolu kültürünün olmazsa olmazlarından olan halk dansları her zaman oranın kültürüne değer katar. oyunlar bölgelerin ruhunu yaşatırlar. her bölgenin farklı oyunları ile oranın coşkusunu ve heyecanını bize yaşatır. biz halk oyunları dernekleri olarak bu ruhu yaşatmak için yıllardır sizlere en özel oyunları sizlere sergiliyoruz.

folklor gösterisi

Yöresel Folklor Ekibi Gösteri Organizasyonu

İstanbul Halk Oyunları Grubu İle 17 Yıldır Ülkemize Malolmuş 7 Bölgenin En Güzel Yöresel oyunlarını oynamaya devam ediyoruz. doğu yöresinde halay ekipleri, Karadeniz bölgesinde horon ekibi gösterisi, Trakya yöresinde roman havası ve ege bölgesinde zeybek ve efeler ile Anadolu’nun kültürünü sizlere yaşatıyoruz.

yöresel halk oyunları kültürümüzün bir parçası olarak düğünlerimize her zaman renk katmıştır. yöresel kıyafetler ve tecrübeli ekiplerle yapılan oyunlar organizasyona güzellik katmıştır. ister bay, ister bayan veya karışık folklor ekiplerimizle tüm yörelerden oyunlarla sizlere en mükemmel programı sunuyoruz.

folklor gösterileri

Folklor Ekibi Ve Halk Oyunları Grubu Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir