Doğu Anadolu Yöresi Halk Oyunları

doğu yöresi

Doğu Anadolu Yöresi Halk Oyunları Grubu Halay Ekibi

Doğu Anadolu Yöresi Halk Oyunları Grubu Halay Ekibi ile özel programlar Sunuyoruz. Doğu Anadolu Halk Oyunları Grubu İle Halaylarda Doğu Kültürünün Yaşam Biçimini Ve Duygularını Sergiliyoruz. Halaylar Genelde Ağır Oyunlarla Başlar Sonlara Doğru Hareketlenir.

halay ekibi İstanbul

Halay Ekibi Kiralama Fiyatları

Ayrıca Genelde oyuncular Doğunun Yerel ve Otantik Kıyafetleri İle oyunlar oynarlar. Bazen Kol kola Bazende Parmaklardan Tutularak Halay çekilir. Halayı İdare Eden Kişiye halay Başı Denir Ve Elinde Mendili Vardır Bu mendil Ritme Göre Sallanır. Bazen Sadece Erkekler, Bazen Sadece Kadınlar Aralarında oyunlar oynar. İstenildiğinde Karışık Halaylar Çekilir.

Halay Ekibi Kiralama Fiyatları 1.500 TL’den Başlamaktadır.

Doğu Anadolu Yöresi Halk Oyunları Grubu Halay Ekibi

Doğu Yöresi Halk Oyunu Organizasyonu

Doğu Anadolu Yöresinde Halaylar Davul Zurna Ekibinin Ritmine uyularak Oynanır. Özellikle Köylerde Ve kasabalarda Yoğun Şekilde Davul Zurna kullanılır. Şehir Hayatında Özellikle piyanist Ve Orkestraların Çaldığı Yöresel Eserlerle Halaylar Çekilip Oyunlar oynanıyor. Doğu Anadolu Bölgesi Halk Oyunlarından Halay Ekibimizle Alakalı Olarak Bizleri Organizasyonlarınıza Çağırabilir Ve Gösterilerimiz ile Programlarınıza Renk Katabilirsiniz.

İstanbul Halay Ekibi Fiyatları

İstanbul Halay Ekibi Kiralama Hizmeti

Doğu Anadolu Yöresinin En Önemli Halk Oyunlarından Olan Halay, Profesyonel Ekiplerimiz Tarafından Sizler İçin Sergileniyor. Halay Ekibi Gösterileri İle Sizlerleyiz. yöresel halk oyunları gruplarımızdan olan halay ekiplerimiz doğu yöresinin oyunlarını en orijinal haliyle sizlere sunmaktadırlar. yöresel kıyafetler ve davul zurna ekibi ile doğu yöresinin en güzel oyunlarını sahneliyoruz. folklor ekibi gösterilerini en gerçek haliyle sizlere sunum yapıyoruz.

Halay Ekibi Yanında Verdiğimiz Hizmetler

  • Horon Ekibi Gösterisi
  • Çayda Çıra Ekibi Oyunu
  • Erzurum Bar Ekibi Programı
  • Zeybek Ekibi Kiralama
  • Kafkas Ekibi Halk Dansları
  • Misket Ve Kaşık Oyunları

doğu yöresi

Halay Ekibi Halk Oyunları Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

2 Replies to “Doğu Anadolu Yöresi Halk Oyunları”

  1. Merhabalar..oglumun sünneti için dogu anadolu halk oyunlari ekibi kiralamak istiyorum fiyat alabilir miyim? Tşkler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir